Tinklalapių pranašumai prieš tradicinius būdus užsidirbti pinigų didėja ne mėnesiais, o dienomis.Vinted bendrakūrėjų Manto Mikucko interviu žurnale Valstybė atskleidžia gresiančius pavojus tiems, kurie mano, kad kaip radom taip ir paliksim ir tiems, kurie nesiryžta stverti likimo į savo rankas.
Tinklalapiai yra jūsų nekilnojamas turtas internete
Nesvarbu, kas jūs toks ar tokia, kiek jums metų, koks jūsų požiūris į mažumų teises ar dietas, jūs galite įsigyti, eksplotuoti ir naudoti tinklalapius kaip platformą pristatant:
- Produktus
- Paslaugas
- Informaciją
Ši trijulė galli būti išplėsta iki begalybės, kadangi mes galime atrasti, sukurti naujus dalykus ir pristatyti naujas idėjas, kurios vakar atrodė nerealios ar gąsdinačios. Viskas keičiasi ir niekas nestovi vietoje, turint omenyje technologinę pažangą.
Produktai
Produktai gali būti fiziniai, tokie kaip mašinų detalės, varškės sūris ar akvalangai. Tai priklauso nuo jūsų iniciatyvos ir galimybės pasiūlyti lankytojams tai, ko neturi jūsų konkurentai. Jei jie darbuojasi toje pačioje srityje, jūs galite padaryti savo produktus matomesnius ir patrauklesnius naudodami įvairius įrankius.
Kas tie įrankiai?
Turinys. Be turinio, kuris lankytojui suteikia visą informaciją, išsprendžia problemas, ir atsako į klausimus, jūs neatkreipsite lankytojų dėmesio. Kai turinys neįdomus,žmonės negrįš atgal. Nėra lankytojų, nėra pajamų.
Google ir Bing. Žinodami kaip patekti į pirmuosius šių gigantų puslapius, jūs visada būsite skaitomiausių tinklalapių sąraše.
Socialiniai tinklai. Tinklalapių patrauklumas, įdomumas ir kokybė užtikrins jums lankytojų vizitus. Žmonės mėgsta dalintis informacija, kuri jiems suteikia naudos, prajuokina ar įkvepia naujiems darbams.
SEO. Tai praktika, kurią jūs ar kiti atlieka jūsų tinklalapiuose, norint pagerinti organinį lankytojų srautą. Tai reiškia, kad lankytojai susiranda jūsų tinklalapį ir būna jame naršydami ir ieškodami jiems reikalingos informacijos, atsakymų į klausimus ar įsigydami jiems reikalingas prekes.
Organinis lankytojų srautas reiškia, kad jūsų esami ar būsimi klientai ateina surinkdami paieškos frazes, kurios yra jūsų prekėse, nuotraukose ar turinyje. Google ar Bing pastebi tai, naudodami algoritmus, nes jų tikslas yra įtikti vartotojui, ne jums.
Be lankytojų tinklalapiai neatliks savo funkcijų
Įsivaizduokite, kad Internete jus galite rasti milijonus internetinių svetainių, tačiau tik keletą lankytojų. Tai bus besipaipaliojanti virtuali erdvė. Lankytojai suteikia gyvybę ir įvairovę. Be klientų ir lankytojų, virtualus verslas liktų tik žodžiuose. Todėl SEO tinkamas pritaikymas tinklalapiuose pritrauks lankytojus ne tik vien į naršykles, bet ir atneš naudą jums, tiek emocinę, tiek ir monetarinę.
Kuo tinklalapiai pralenkia tradicinį verslą?
Jūs galite turėti pajamų šaltinį, neišeidami iš namų ar kavinės. Jums reikia tik kelių dalykų:
- Sveikatos
- Žinių
- Kompiuterio
- Internetinio ryšio
Be šių dalykų neapseisite:
Sveikata tam, kad galėtumėte darbuotis be rūpesčių.
Žinios tam, kad žinotumėte kur talpinti tekstus, nuorodas, nuotraukas, video ir dar daugybę priemonių, užtikrinančių sėkmingą tinklalapio veiklą.
Kompiuteris mokymuisi, darbui, ir sėkmei
Internetas virtualios informacijos paskleidimui
Tinklalapių privalumai
Jūs galėsite dirbti bet kurioje pasaulio vietoje. Tinklalapiai nereikalauja, kad jūs gražiai atrodytumėte, būtumėte geros nuotaikos ar fizinės formos. Būti sėkmingiems internetinėje erdvėje reikia žinių, užsispyrimo ir valios tam, kad pasiekti savo tikslus.
Pajamos gali svyruoti nuo kelių šimtų per mėnesį iki kelių tūkstančių per dieną. Nesusidūrus su internetine realybe, tai gali atrodyti pasakos, tačiau iš vieno pavyzdžio jūs galite spręsti apie uždarbio mastą.
Neribotos galimybės
Pavyzdžiui, jūs per savo tinklalapį reklamuojate produktą, kurio vertė šimtas eurų. Prekyba vyksta sėkmingai, kadangi žmonėms to reikia. Jūs norite padidinti perkamumą. Tam tikslui pasiekti, jūs suteikiate galimybę kitiems reklamuoti jūsų produktą, už tai mokėdami dešimt procentų nuo pardavimo kainos.
Jūsų produktą reklamuoja šimtas žmonių. Tarkim, jie pardavė po šimtą produktų per dieną. Jūs sumokate dešimtąją dalį jiems. Tai bus dešimt eurų. Kiek jums lieka? Devyniasdešimt eurų nuo vieno produkto.
Padauginkite šią sumą iš produkto kiekio ir reklamuotuojų kiekio. Tai įspūdingi skaičiai, kurie leis jums ramiai miegoti, negalvojant apie buitines sąskaitas.
Paskaičiuokim protingieji kurmiai. 90 (vieno produkto kaina, likusi po mokesčio reklamuotojams) x 100 ( žmonių, parduodančių jūsų produktą per dieną, skaičius)=9.000 eurų.
Minėto pavyzdžio atveju, kiekvienas žmogus pardavė po šimtą jūsų produktų per dieną. Kiek bus? Šimtą žmonių dauginam iš šimto produktų kainos, kuri po atsiskaitymo su reklamuotojais liko devyniasdešimt eurų.
100x 9.000= 9oo ooo eurų
Jei jūs dabar pasakysite, kad negali būti, kad tai blefas, ar išsigalvojimas, pasirinkite versiją kokia jums geriau jums prie širdies, ir jūs būsite teisus. Tai milžiniški pinigai, kurie žmonėms vos suduriantiems galą su galu, atrodo kaip kliedesiai.
Būtent dėl tokio požiūrio yra palyginus nedaug žmonių, kurie mokosi ir dirba vardan to, kad pasiekti savo tikslus.
Visi pradėjo nuo nulio ar turėdami kelis šimtus ar tūkstančius, kol užkopė į pasiturinčiųjų gretas. Viena aišku, kad jei mes patys savimi nepasirūpinsime, valstybė ar artimi žmonės negalės mums visą gyvenimą skirti paramą.
Skęstančiųjų gelbėjimas yra skęstančiųjų reikalas
J. Brodskis yra gerai pasakęs, kad
Nepasikliaukite politikais
Ne dėl to, kad jie neišmintingi ar nesąžiningi, nors tokių irgi dažnai sutiksi, bet dėl to, jog jų darbo mastai pernelyg dideli net geriausiems šios srities atstovams.
Jie gali šiek tiek sumažinti socialinį blogį, bet nesugeba jo išrauti su šaknimis. Nors ir koks reikšmingas būtų pagerinimas, etiniu požiūriu jo niekad nepakaks, nes visada atsiras tokių – bent vienas asmuo – kuriems tas pagerinimas ne į naudą.
Pasaulis nėra tobulas. Aukso amžiaus niekada nebuvo ir nebus. Tad šioje šviesoje – ar, veikiau, patamsyje – jūs turite suktis kaip namų virtuvėje, t. y. valdyti pasaulį patys. Vis dėlto net savo pačių rankom užmaišę tešlą pyragui, turite būti pasiruošę tam, jog, labai tikėtina, teks ragauti po lygiai ir dėkingumo, ir nusivylimo.
Mes turime omenyje žmones, kurie gali, bet tingi, abejoja arba tiesiog laukia malonių iš kitų. Antra vertus, jūs matote, kad realybėje Ostapo Benderio žodžiai skęstančiųjų gelbėjimas yra pačių skęstančiųjų reikalas, pasitvirtina daugelyje situacijų.
Apmaudu, kad fizinę negalią turintys žmonės pasiekia daug daugiau, nei kai kurie sveikieji. Turėtu būti atvirkšciai, kai tie kurie gauna sveikatą veltui, padeda tiems, kuriems nepasisekė.
Deja, dažnai mes aikčiojame pamatę rezultatus tų, kurie turėtų skųstis ar verkšlenti dėl nepasisekusio gyvenimo. Jie žino, kad reikia jiems patiems kapanotis nelaukiant pagalbos.
Tinklalapiai yra gelbėjimosi ratas technologijų amžiuje
Mane sukrėtė atviras Vinted bendrasavininkio Manto Mikucko pasakymas apie ateitį žurnale Valstybė. Tai skamba kaip apokalipsė:
Labiausiai bijau pilkojo scenarijaus, socialinės įtampos. Stebėdamas, kokiu greičiu dirbtinis intelektas keičia žmones tradicinėse srityse, matau potencialiai didėjančią nedarbo problemą. Tiems žmonėms persikvalifikuoti bus labai sunku, nes juk negali staiga daryti kažką kita. Bijau, kad tai nesukeltų neįtikėtinai didelės socialinės įtampos, neapdairių politinių sprendimų ar net pilietinio karo.
Manom, kad niekas to nenori ir nenorės, nes pavyzdžių pakanka iš paeities ir dabarties.
Tinklalapiai nėra koks baubas ar aukštoji matematika. Jei jūs nenorite mokintis programinės kalbos, WordPress platforma yra tinkamiausia ir lengviausia vieta pradėti internetinį verslą. WordPress suteikia galimybę talpinti tekstus, nuotraukas, video ir naudoti įrankius, padedančius pritraukti lankytojus.
Tinklalapių kūrimui ir sėkmei neturi reikšmės jūsų amžius, lytis ar plaukų spalva. Jums reikia tik nuspręsti ar jūs norite pokyčių. Tada, kai žinote ko jūs norite, metas imtis darbo virtualioje erdvėje.